FESTIWAL Śpiewającego Przedszkolaka

 

W tym roku zapraszamy do udziału w XXIII Wrocławskim Festiwalu Śpiewającego Przedszkolaka.

  • Przesłuchania eliminacyjne odbędą się w dniu 18 maja 2019 r. (sobota), od godz. 9:00 Sali koncertowej przy ul. J. Lelewela 15 we Wrocławiu.
  • Finał Festiwalu odbędzie się 26 maja 2019r. (niedziela), 11:00 w sali koncertowej Sceny Kamienica przy ul. J. Lelewela 15 we Wrocławiu, w ramach koncertu DZIECI-DZIECIOM, organizowanego przez TPDUA „NONA”.

Regulamin Festiwalu

Karta zgłoszenia pdf      Karta zgłoszenia doc

Oświadczenie rodzic pdf      Oświadczenie rodzic doc

Oświadczenie nauczyciel/akompaniator pdf

Oświadczenie nauczyciel/akompaniator doc

Festiwal Śpiewającego Przedszkolaka

Festiwal Śpiewającego Przedszkolaka organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Uzdolnionych Artystycznie „NONA” przy współudziale Szkoły Muzycznej I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu od roku 1996.

Pomysłodawcą Festiwalu jest p. Wiesław Michalski, który w ramach Towarzystwa prowadzi zajęcia umuzykalniające dzieci w wieku pięciu i sześciu lat.

Celem Festiwalu jest odkrywanie i wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka w kontakcie z muzyką, kontynuowanie potrzeby dobrego śpiewania, rozwijanie zainteresowań muzycznych z możliwością publicznej prezentacji, rozwijanie wyobraźni poprzez wykorzystanie piosenek przeznaczonych dla dzieci, propagowanie tradycji wychowywania przez sztukę.

Organizatorzy mają nadzieję, że Festiwal przyczyni się do nawiązania współpracy między wrocławskimi przedszkolami a Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Uzdolnionych Artystycznie „NONA”.